Wednesday, April 4, 2012

Kaua pole kirjutanud ..

Heihopsti lugejad! :)
Pole vahepeal aega olnud ega ka teemat millest kirjutada, aga võtsin käsile et hooaja vältel pean jälle seda üleval.

Niisiis vahepeal on toimunud "aasta" üheliste koha numbri muutus ehk on kätte jõudnud 2012.
On vahepeal tehtud usinalt trenni - Nii suuska, kui ka jooksu (Talve vältel ka mõni orienteerumine nii sees, kui ka väljas).

Selle aasta võistlused:
On käidud paljudel sise-o'del, kus ka see aasta õnnestus võtta üldetappide võit ning Tallinna etappide 2.koht.

EMV suusa-märke teade:
Kohale jõudsin sinna seekord üpris viimasel minutil - nii 30-25 min enne starti ning siis oli vaja teha kiire riietevahetus ning minna kuulama sixten'i kommentaare ja valmistuma stardiks.
Start oli kehv - No kohe üldse ei jäksanud tõugata ning nii ma seal kuskil tahapoole ikka jäin.
Esimese punktikobara juures hiljem uurides tuleb välja et suutsin võtta vale punkti, mis tähendas ka trahviringi. Seal aga sain paljudest mööda. Raja peal tundsin, et suusad üldse ei libise ning jäid igalepoole kinni - hiljem Ville'ga rääkides tuli välja et suusa-o'l kasutatakse minu suuskadest ligi 20-30 cm lühemaid suuski. Kokku suutsin raja peal teha 2 viga, kuigi mina neid küll miski pärast ei tunnistanud - kõik metsas justkui klappis ning teed olid kah õiged. Mis seal ikka tuli sõita 2 ringi mida ma kahjuks eriti ei jäksanud enam sõita. Nii ma tulin kahjuks 6'ndana metsast. Andsin teate Veiko'le - Veiko Märtenile. Nii Veiko ja Märten lõpuks meid siiski 3'ndale kohale tõid, kuid ega 2. ja 4. koht kaugel polnud.

Mis järgmiseks?
Eks sel nädalavahetusel on esimene võistlus - Lihavõtte sprint ja Karjalaske lühirada + öine.
Ootused on üleval. Eks näis, kuidas on kulgenud tase teiste suhtes ..