Monday, April 23, 2012

Tallinna Teletorn - TREPIJOOKS

Hiljuti ühel Esmaspäeval oli Tallinna Teletorn'is selline huvitav üritus nagu TREPIJOOKS, millel mina osalesin esimest korda. START! Alguses võtsin tempo üpris üles ning jõudsin kuskile korrusele kus pidi jooksma ringi. MIS-ASJA?? juba 13. korrus? Tuli välja et oli alles miski 2-3 korrus ning tuli veel joosta. Lõpuks tuli ka 13. korrus ja sai joostud ringi kust algasid veelgi pikemad korrused. Viimased korrused olid ikka väga venivad ning vahepeal hakkas juba pea ringi käima ja pooleldi paha. Ja korraga lõppeb ära?? Arvasin, et on veel miski 3-4 korrust (9-12 korrusmaja korrust) kuigi oli ergutaja, kes ütles korruseid. Sellest ei saanud muidugi aru, et minule öeldakse seda? FINISH!
Lõpuks tuli minu 170m / 50 korrusmaja korruse ajaks - 7:11 Võitja (Lauri Tammemäe) aeg oli vist koguni 5:11 Selle võistluse võtmeks oli just ühtlane tempo. Ehk ka käies võis saavutada väga hea tulemuse. Lõpetuseks, kui keegi kahtleb kas ikka minna? Julgen SOOJALT soovitada! Väga vinge üritus! Kindlasti ka mõni järgmine kord kohal ..