Monday, June 4, 2012

Balti MV

Tavarada

Enne jooksu oli vaja jalga teipida (vill), mis oli tekkinud eelnevatest treeningutest.
Starti minekuga oli nüüd juba päris kiire ja nii ma 2km jooksin mõõduka tempoga, et mitte hilineda.
Stardini oli 3 min, kui ma alles metsa sees liikusin stardi poole. Lõpuks starti jõudes viskasin kiirelt pluusi maha ning jooksin eelstarti, et minna rajale. (Ei jõudnud panna ka rinnanumbrit)

Orienteerumine ise kulges nii ootuspäraselt, kui jätta välja 2. punkti vale teevalik ning 6. punkti juures tiirutamine. Täna oli ilmselt kaotusfaktoriks see, et Stardis olin juba 2km jooksnud ja väsinud + puudus piisavalt hea füüsiline vorm. Finishi poole jõudes hakkas tunda andma rohkem ka vill kannal.

AEG: 54:59    kaotus (+18:49)
9. koht (eelmine aasta olin samal kohal + see aasta õnnestus taaskord olla parim eestlane.
Küll aga oli Oliver meil esimesed punktid 2. , kui siis vea tegi ning seejärel osad punktid vahele jättis ..)
Tulemused

Teade


See aasta jooksin Est2 tiimis koos: 1. vahetus - Martin Sulg/ 2. vahetus - Mina/ 3. vahetus - Oliver Kütt.
Peale starti sai suund võetud riideid vahetama. Samas elasin kaasa vaatepunktile aknast. Imestuseks oli Martin vaate punktis ca 3. ning Janek'ist eespool (Est1 tiimid 1. vahetus). Oliverile vahetust üle andes langesime 9. ning  olime Est1 tiimist taga pool. Vahepeal teipis mu jalga taas vallo ning lõpuks suutis teha ka väga hea töö - Sain joosta väga hästi, kuigi et üks jalanõu oli naelik ja teine tavaline toss. Vahetuse sain Oliverilt 5'ndana ning läksin tempokalt rajale. Esimese rajapoolega olulisi vigu ei teinud ent sain 4. koha enda taha järel jooksma. Aegajalt üritasin ikka eest ära joosta, kuid tulutult. Vaatepunktis olin tõusnud 4'ndale kohale. Vaate etapilt metsa jooksul    vaatasin, et endiselt jookseb poiss minu järgi. Üritasin veelgi eest ära joosta ja tuli ka viga. Hakkasin punkti miskipärast liiga vara nõlvalt otsima, kuid peale pisikest kammimist ma ta august leidsin. Oli järele jõudnud ka 6. koht. 7. Punkti jõudes imestasin ma, et 6'nda koha poiss kes järele jõudis tuli täiesti suvalisest metsast, kuigi 6'ndast punktist jooksis ta ennem välja. 8'ndasse punkti minekul tahtsid jooksukaaslased mööda joosta punktist, kuid kuna mina jooksin õigesti ja nad märkasid seda siis parandasid nad kiirelt oma viga ning hakkas pihta täiega andmine. Oli jäänud vaid eelviimane punkt ning lagedate peal pikk jooksmine. 6. koha poiss tõusis järsult 4'ndale kohale ning hakkas mul ees tempot tegema. Tõmbasin mis ma veel jaksasin talle järele, kuid oli teine juba lootusetult kaugel. Probleem hakkas tekkima tagapool, kui poiss kes terve raja minu järel jooksnud hakkas kiiremalt jooksma. Viimase punkti juures oli meie vahe veel nii 20-30m, kuid Finish'is tõmbasin ma veel mis ma jaksasin ja nii oli vahe lõpuks tunduvalt suurem. JESS Läbi! Lamasin pikali veidi, et taastuda hingamisest veidi ning läksin tulemust maha lugema.

Vahetuse AEG: 37:37 6.etapi aeg    kaotus (+10:13) (etappi võitjale mitte võitja tiimile)
AEG: 1:45:00 kaotus (+07:19)
5. koht

Tulemused

No comments:

Post a Comment