Tuesday, May 8, 2012

KnoctOutSprint

Eile õhtul toimus lasnamäel KnockOutSprint kus sai joostud. Ühtlasi oli see ka sprindikarika sarja osavõistlus.
Lootused olid head.

Q JOOKS
Tegin üpriksi puhta jooksu, kuid mõnes punktis jäin liiga kauaks magama ning vahepeal väsisin ära, et tuli sisse mõni kõndimise samm. Rajameister oli aga teinud ka ühe ÜLIPIKA etappi sisse mis tõi 2 valikut sisse - Kas ühelt poolt või teiselt poolt ..
Lõpuks tulin M18 Q Jooksus 1. kohale Vadim'i ees edestades 28 sek.
Võistlussüsteem oli selline, kus 12 paremat said edasi M21 finaaljooksudesse. Mul õnnestus kahjuks sellest välja jääda olles üldarvestuses 14. ning kaotades viimasele sissesaanule (12.) 35 sekundit

AEG: 15.08
GPS TEEKOND


M18 FINAAL jooks
Kuna M21 FINAAL jooksudesse ei pääsenud tuli joosta enda klassis finaal jooksu.
Stardisirgel olid taas kõik jooksjad, kes ka Q jooksus. Stardis tõmbasid kohe ette Vadim ning Deniss.
1. Punkti suutsin kohe teha viga- Tegelikult oleks saanud sealt isegi pm kiiremini ent mul ununes ära et sealt poolt tulles oli maja küljel aed, millest ma pidin ümbert jooksma ning nii sain ma selle punkti viimasena kätte.
2. Punkti juures juba langes Daniel Eurich , vaatasin järele, et miks seisma jäi. - Ei lasknud oluliselt häirida ning tõmbasin edasi.4. Punkti minnes õnnestus taas viga teha, kus ma arvasin et ma lähen juba 5. punkti ning nii kaotasin kuskil 15-25 sekundit. Mõne punkti pärast õnnestus mööduda ka Deniss Karpov'ist.
Edasi oli vaid täielik jooksmine, et saada Deniss'st ja Vadim'st ette. Nende seljad olid koguaeg silmapiiril ning vahepeal õnnestus isegi rohkem järele tõmmata. Lõpuni ma enam ei jaksanud ning kinnitasin endale, et olen 3. koht, kui just selja tagant kedagi mööda ei lase. Jooksen kindla peale. Ning nii õnnestuski saada 3. koht M18 klassis. Kaotasin võitjale 55 sekundit.

AEG: 11.46
GPS TEEKOND

Homme aga Tallinna MV - Koolide Orienteerumine. Vastaseks taas Vadim ning seekord ka Märten.
Tõotab tulla tuline lahing ..

No comments:

Post a Comment