Sunday, May 6, 2012

Keila-RO (Si-Active)

Täna toimus keilas ratta-orienteerumise üritus. Eriliseks tegi selle ürituse see, et seal kasutati senisest erinevat märkesüsteemi (Si-Active't). Tegu on samuti SportIDENT loodud süsteemiga nagu ka klassikaline Si-süsteem. Võistlusele jõudsin 3-4 minutit enne minu starti eelnevate tegevuste tõttu. Isa aitas ratast kokku panna (rattad külge) ning mina samal ajal maksin osavõtumaksu ära. Stardis aitas Kirti Rebane mulle kiibi ja GPS'i külge ning nii sain asuda peagi rajale.


LÜHIRADA
Kehv koht ilmselt vähese rattasõidu pärast ning vähese ratta-o'ga tegelemise pärast. Muidu väga suuri vigu teevalikutel ei teinud.

SI TULEMUSED
GPS(SportREC) Margus'e nime all miskipärast


Kahe sõidu vahel sai ka rattal läbitud mõned MOBO punktid. Nii mõnegi punktiga oli tükk tegu, sest MOBO puhul pole tähist ning küljepealt vaadates vahest ei pruugi märgatagi posti/tahvlit.


SPRINT
Sel sõidul tundsin juba end tugevalt paremini rajal ning suutsin sõita ka kiiremini. Küll tegin aga mõned sprindi vead, kus nt sõitsin punktist liiga kiirelt mööda nii, et ei teinud piiksu ning kus mul oli ideaalsem teevalik kui muidu - oleksin saanud kohe otse punkti sõita, aga ma keerasin miskipärast künkast alla ja sõitsin teeotsast mööda. Tuli tulla uuesti künka otsa ja koguda kiirust.
SI TULEMUSED
GPS teekond

No comments:

Post a Comment