Friday, August 20, 2010

EMV Sprint

Kaua pole nüüd kirjutanud kuid nüüd proovin hakata tihedamini kirjutama.
-----------------------------------------------------------------------
Seekord oli alguses ka väike soojendus orienteerumine. Ja kui siis lõpuks algas kauaoodatud start.
1. punkt tuli lihtsalt. 2. punkti tuli joosta üle mingi silla vms. 3, 4 tulid lihtsalt. 5. punkti tuli natuke joosta. Ja kui tuli eksimus. Hakkasin miski 50 kraadi paremale poole jooksma ning sattusid kaardi suhtes kuidagi veidrasse kohta. Vale koht oli. Lõpuks sain siis raja peale tagasi ning kohe tuli ka teine eksimus. Enne 6. punkti võtsin 38.punkti ja siis enda 6->8->7->8->. 9, 10, 11, 12 ja 13 tulid ilusti. Ja siis veel lõpuspurt kui juba kõik jõud otsas. Tulemus 14.01 ja see oli 10. KOHT. Seekord siis selline kesisem tulemus, kuid kõigil on halbu ja häid päevi. Küll se millalgi tuleb. Märtenil oli ka algul mingi jama tulemusega. Paberite järgi pidi olema ta tulemus 8.27 ja teise koha tulemus miski rohkem kui 2 minutit. Kuid lõpuks sai siiski teise koha.